+38 096 95-93-474
СМАЖИМО КАВУ
0
Наші чарівні кавові суміші:
ДинамікаТемпікаОлімпікаГотикаЕстетикаТропіка
Блог  

Обіцянка клієнтам на 15 років вперед

Щоб досягти чогось, потрібно спершу розуміти, — чого саме. Мета повинна бути максимально ясною, щоб відчувалась кожна деталь.

Якщо говорити про емоційний образ, гарною вправою є уявлення та опис бажаного. Наприклад, якщо людина прагне покращання фізичної форми, — вона повинна уявити себе такою, ніби мету вже досягнуто. Якщо прагне навчитись керувати десятком відділів крупної компанії, слід уявити свій робочий день так, ніби це вже здійснилось. В результаті стає зрозумілим, який шлях відділяє “сьогоднішнє” від “майбутнього”, що доведеться подолати, як потрібно себе поводити та яким шляхом просуватись. Те саме стосується і розвитку компанії. Уявну модель потрібно зафіксувати, викласти на папері та проаналізувати відстань; розділити її на відрізки, зрозуміти перепони на шляху, сформувати засоби досягнення кожної відмітки.

В результаті публічного опису мети ефект підсилюється, як мінімум шляхом активації принципів “назвався груздєм — лізь у кузов” та “слово — не горобець: вилетить — не спіймаєш”. Рушив у путь — йди до кінця та не здавайся. У зв’язку з цим, я підготував текст промови для виступу на святкуванні дня народження компанії, яке повинно відбутись через п’ятнадцять років. В ній я викладаю принципи, які закладаються в компанію Тіко-Чако та даю обіцянку, яку маю намір виконати.


Шановні друзі! Колеги, клієнти!

П’ятадцять років тому наша компанія розпочала свій шлях з відкриття невеличкого цеху з обсмаження кави та випуску першого асортименту — з двох кавових сумішей.

Ми поставили перед собою завдання нести людям радість та дарувати задоволення. На кожному етапі свого розвитку ми намагались віддати максимум кожному, хто купляв нашу продукцію. Ми чітко розуміли, що проданий товар — це не звичайна угода купівлі-продажу. Це частинка тепла, затишку, радості, ретельно зібрана нами для турботливої передачі клієнту.

Нашим відвертим бажанням було прагнення здійснити те, що здійснити найважче. Кожний раз, коли хтось торкається упаковки, бере в руки та вскриває пакунок, він повинен відчувати заряд щастя, розуміти, що про нього подбали. Що обсмажуючи зерна ми думали про нього. Змішуючи сорти, розфасовуючи, подрібнюючи, пакуючи ми думали про нього. Про те, що не маємо права ні на грам відступити або сфальшивити. Кожний раз, коли хтось торкається упаковки, бере в руки та вскриває пакунок, ми відчуваємо це. Відчуваємо посмішку на обличчі нашого клієнта, як він вдихає аромат, як готує порцію кави та як п’є, примружившись від задоволення.

На нашому шляху було чимало труднощів та перепон. Одначе в кожний важкий момент ми розуміли: завтра буде світанок і тисячі наших клієнтів прийдуть на кухню, на роботу. І ми ні в якому разі не маємо право затьмарити їх ранок. Недопустимо, щоб при відкритті упаковки не відчулось тепло і серце не осяялось світлом. Не повинно бути нічого, що переважило би задоволення, яке повинен отримати кожен наш шанувальник. Кожен, хто довірився нам, хто повірив. І в будь-яких ситуаціях ми відштовхуємось саме від цього: будь-якою ціною стримати обіцянку, яка була дана клієнту. Без цього не має сенсу існування нашої компанії.

Я хочу вибачитись перед тими, чиїх очікувань ми не виправдали. Жодного сумніву, що в цьому тільки наша провина. Можливо, ми в чомусь схибили під час виробництва чи пакування, або не посміхнулись під час реалізації вам товарів чи погано запакували перед відправленням. Повідомте нам про це і ми будемо прагнути уникати необачності.

Хочу запевнити тих, кому наша продукція прийшлась до душі: ми завжди та в будь-якій ситуації будемо ставити ваші інтереси вище всіх інших. В той день, коли станеться непоправне і ми не зможемо стримати обіцянку, компанія припинить своє існування. Задля того, щоб в ваших серцях залишитись виключно світлом і теплом. Залишитись в пам’яті тими, хто всі ці роки щиро любив вас та ділився радістю.

З упевненістю у майбутньому, з любов’ю та повагою до вас,
Тіко-Чако.


Спробуйте каву, яку ми обсмажуємо:

Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47