+38 096 95-93-474
СМАЖИМО КАВУ
0
Наші чарівні кавові суміші:
ДинамікаТемпікаОлімпікаГотикаЕстетикаТропіка

Наша Магія

Нашим магічним відділом розроблено спеціальні методики — енергетичне програмування, що здатні трансформувати нейтрально заряджену енергію Космосу в імпульси зарядів особливого спектру. Ці властивості наразі використовуються для надання додаткових властивостей каві та іншим предметам.

Види енергетичних зарядів

Достаток додає до напою імпульс особливого спектру, який підсилює ваші бажання та прагнення до фінансових досягнень. Добре працює на збереження вже придбанного.
Удача підсилює напій імпульсом, який заряджає ваші дії, направлені на досягнення бажаного. Буде корисним тоді, коли ви домагаєтесь чогось конкретного та вам не завадить трохи везіння.
Любов трансформує напій таким чином, що спектр випромінювання стає здатним здійснювати заспокійливу дію на енергетичне поле. Допомагає коригувати негативні хвилі, змінюючи їх заряд на позитивний.
Здоров'я підсилює енергетичне поле підтримкою гарного самопочуття та зміцненням психологічної сили.
Магія трансформує енергетичний спектр зерен кави, підсилюючи його особливі таємничі відтінки. Напій з таких зерен насичує ваше поле спеціальними хвилями, які транслюють сигнал, що приваблює зовнішні Сили. Корисно, коли ви знаходитесь у пошуці нових подій, можливостей, знайомств.

Чарівний цукор

Стіки з цукром, кожний вид яких заряджено відповідним енергетичним імпульсом. Активується вашою думкою при додаванні у напій, кондитерські вироби.

Чарівні штампи

Спеціальне маркування пакетів з кавою, доступне до виробу при оформленні замовлення.

Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47