+38 096 95-93-474
0
Наші чарівні кавові суміші:
ДинамікаТемпікаГотикаЕстетикаТропікаАтлантика

Атлантика

100% арабіка, купаж трьох сортів натуральної кави.
Середній рівень обсмаження (medium roast)

Міць смаку:
Фруктовість смаку:
Спокійний збалансований напій без агресивних ноток кислоти чи гіркоти. Кава-роздум, кава-спокій, кава-відпочинок. В той самий час містить й заряд кофеїну й хлорагенову кислоту, за яку каву цінять ті, хто слідкує за фігурою й яка є натуральним антиоксидантом.
Кавова суміш “Атлантика” схожа на хвилю в океані. Якщо роздивлятись її в масиві водяного простору — вона здається майже непомітною, проте зустрівшись з нею один на один починаєш розуміти, яка в ній прихована сила.

Досвід інтенсивної роботи з кавою та відпрацьовані технології стабільного обсмаження додали впевненості в тому, щоб створити суміш, яка чутлива до будь-яких відхилень.

Завдання, яке постало перед нами, — створити напій, який був би легким та масивним одночасно. Доволі простим на перший погляд, та багатошаровим, якщо поринути у нього глибше.

Атлантика сподобається тим, хто отримує задоволення від позбавленого різкості напою, отримує задоволення від ніжних фруктових ноток у смаку, хто любить “прислухатись” до напою та відчуттів всередині. Атлантика найкраще смакує як окремий напій, без десерту. Кава заповнює широкою гамою смакових відчуттів. Неначе хвиля накочує та відступає.

Інформація на етикетці: ніжна суміш трьох арабік. Широка рівна гама смаку. В тісному сплетінні грейпфрут, гранат та яблуко; спеції, темне какао. Середнє тіло, легка кислинка, терпкий післясмак.

Створена без використання ароматизаторів.
Дата народження: грудень 2016 року.

Зерно чи мелена — ви зможете вказати при оформленні замовлення.

Мелена кава — це зерно, яке ми змололи безпосередньо перед відправленням до вас.

250 г~25 порцій 212 грн +5 балів
500 г~50 порцій 371 грн +9 балів
1 кг~100 порцій 692* грн +17 балів
*) усього 6.92 грн за горнятко чарівної кави за (!) збільшеною пропорцією: 10 грамів кави на порцію.

Орієнтир смаку за способом приготування*:

Запарювання в чашці
Запарювання в чашці: Спочатку — рівна густина, м'який смак. Ближче до середини проступають сушені фрукти. При остиганні та ближче до кінця — нотки грейпфруту, яблук, ягід.
Приготування в турці
Приготування в турці: Приємний осад густини. Темні ягоди, сушені фрукти, нотки елітного алкоголю.
Френч-прес
Френч-прес: Сушені фрукти, ніжне какао, зернові, пелюстки троянд. Легке тіло, наліт густини.
Гейзер
Гейзер: Сушені квіти, легка гіркота кунжуту та травяного настою.
Еспресо-машинка (побутова, "заправляється" зерном)
Еспресо-машинка (побутова, "заправляється" зерном): Приємна легка гіркота. Сухофрукти, односолодовий віскі. "Кондитерські" відчуття — випічка, яблочний струдель.

Обговорення: 7 коментарів

Отримай бонус за фото Акція! Прикріплюйте фото з нашою кавою та один раз ми нарахуємо вам 30 бонусних балів.Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47