+38 096 95-93-474
СМАЖИМО КАВУ
0
Наші чарівні кавові суміші:
ДинамікаТемпікаОлімпікаГотикаЕстетикаТропіка

Динаміка

35% арабіка, 65% робуста, купаж двох сортів кави.
Середнє обсмаження (medium roast)

Міць смаку:
Ми розробили спеціальну суміш для використання в мережевому бізнесі (HoReCa, кавові автомати, міні- та мобільні кав'ярні). Динаміка постачається в кілограмових та напівкілограмових пакетах, без етикетки та штампів оформлення, без супроводжуючих рекламних матеріалів. Динаміка не приймає участі в бонусній програмі.

Динаміка має наступні показники:

  • в суміші використовуються якісні сорти кави. В пошуках балансу між якістю та бюджетом, ми зупинились на робусті India Chery AA та арабіці Honduras SHG EP.

    Chery AA — крупне смачне зерно, з яким приємно працювати; Honduras SHG — сорт арабіки, що відповідає за горіхові ноти та пом’якшення інтенсивного смаку робусти;
  • пропорція змішування сортів — два до одного. Робуста дає інтенсивний тонізуючий напій, арабіка відповідає за “об’ємність” смаку;
  • зерна ми готуємо акуратним обсмаженням, яке забезпечує насичений смак, якісну пінку та оберігає кінцевий продукт від сухої пекучої гіркоти.

Склад Динаміки

Robusta India Cherry AA
Robusta India Cherry AA:
Пропорція в суміші: 65%.
Країна: Індія.
Висота над рівнем моря: 650 м.
Спосіб оброблення: натуральний (dry, natural).


Arabica Honduras SHG EP
Arabica Honduras SHG EP:
Пропорція в суміші: 35%.
Регіон: La Encarnación.
Висота над рівнем моря: 1 200–1 500 м.
Спосіб оброблення: промита арабіка (washed).

Гуртове придбання

При розробці Динаміки ми відштовхувались від необхідності зробити ціну продукту максимально доступною, при неодмінному утримуванні якості на високому рівні.

  • Ціна від 5 кг та вище — 369 грн;
  • Ціна від 10 кг та вище — 328 грн.

Обсмаження виконується під кожне гуртове замовлення індивідуально, безпосередньо перед відправленням. Термін виконання замовлення — від двох днів. Ви отримуєте якісну, свіжообсмажену суміш.

Порядок співпраці при гуртовому замовленні

Вартість доставлення сплачує покупець.

Зверніть увагу: чим більшу вагу ви купуєте — тим вигідніше для вас ціна, проте об’єм придбання може бути таким, що кава буде лежати у вас та чекати своєї черги не один тиждень чи місяць. В той час, як свіжість обсмаження грає ключову роль в якості кінцевого продукту. Щоб в арсеналі у вас завжди була кава свіжого обсмаження, ви можете проплатити за придбання цілком, а обсмаження та доставлення розділити на етапи. Наприклад, купуєте 30 кілограмів та розбиваєте їх на партії по 3 кілограми, вказавши бажаний графік доставлення. В цьому випадку ми кожні 3 кілограми будемо обсмажувати індивідуально, безпосередньо перед відправленням.

Для оформлення гуртового замовлення напишіть запит на orders@tiko-chako.ua з вказанням об’єму замовлення та бажаного графіку відвантаження. У відповідь ми надішлемо вам дані для проплати. Після отримання коштів розпочнемо виконання замовлення.

Створена без використання ароматизаторів
Дата народження: квітень 2015 року.

Зерно чи мелена — ви зможете вказати при оформленні замовлення.

Мелена кава — це зерно, яке ми змололи безпосередньо перед відправленням до вас.

250 г~27 порцій 142 грн
500 г~55 порцій 242 грн
600 г~66 порцій 279 грн
1 кг~111 порцій 441* грн
1.2 кг~133 порції 515 грн
*) усього 3.92 грн за горнятко смачної чарівної фірмової кави за (!) збільшеною пропорцією: 9 грамів кави на порцію.

Обговорення: 6 коментарів

Отримай бонус за фото Акція! Прикріплюйте фото з нашою кавою та один раз ми нарахуємо вам 30 бонусних балів.Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47