+38 096 95-93-474
СМАЖИМО КАВУ
0
Наші чарівні кавові суміші:
ДинамікаТемпікаОлімпікаГотикаЕстетикаТропіка

Акції та принадливі пропозиції

Щоби підсилити ваше задоволення від придбання в нашому інтернет-магазині, ми постійно шукаємо можливості надати знижку або зробити невеличкий подарунок. Все, що нам вдається втілити в життя, ми збираємо на цій сторінці. Заходьте сюди і можливо якась з акцій — саме те, чим ви зможете скористатись.

200 балів за відео-відгук

Якщо ви вже наш клієнт, зніміть відео-відгук з розповіддю про те, що для вас кава від Тіко-Чако. Завантажте відео на youtube, vimeo чи просто надішліть нам листом на електронну адресу info@tiko-chako.ua. В листі додатково вкажіть номер телефону. На цей номер на вдяку за відгук ми нарахуємо 200 бонусних балів на бонусний рахунок.

30 бонусів за фото-коментар

При повторному замовленні скористайтесь одноразовою акцією: розмістіть в обговоренні кавової суміші фото-коментар з нашою кавою та отримайте 30 бонусних балів на бонусний рахунок, які ви зможете використати на знижку або безплатне доставлення.

Безплатне доставлення

Бажаєте, щоб за доставлення вашого замовлення заплатили ми? Немає нічого простішого.

Спосіб 1. Придбайте дегустаційний набір (три різні суміші одразу, в будь-якій пропорції) і за доставлення пакунку замість вас заплатимо ми.

Спосіб 2. П'єте багато кави та вартість вашого замовлення вище 800 гривень? Ми просто зобов'язані заплатити за доставлення замість вас. Можете не сумніватись, що так і буде.

Співпраця

Бажаєте дегустаційний набір безплатно? З радістю відправимо вам всі суміші на пробу, якщо ви — автор популярного сайту чи блогу та бажаєте написати рецензію на нашу продукцію. Ми обома руками за те, щоб все було чесно та правдиво, тому від нас не буде ані цензури ані навіть прохання показати статтю перед публікацією. Отримуєте каву, дегустуєте та пишете все як є. Якщо всі зірочки зійшлись над вами, пишіть листа на info@tiko-chako.ua з інформацією про себе та запитом дегустаційного набору.
Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47