Наші чарівні кавові суміші:
ТропікаАтлантикаЕстетикаГотикаТемпікаДинаміка

Акції та принадливі пропозиції

Щоби підсилити ваше задоволення від придбання в нашому інтернет-магазині, ми постійно шукаємо можливості надати знижку або зробити невеличкий подарунок. Все, що нам вдається втілити в життя, ми збираємо на цій сторінці. Заходьте сюди і можливо якась з акцій — саме те, чим ви зможете скористатись.

Тіко-Чако | Акції | Акційні запрошення

А1. “Купон на знижку (багаторазовий)

Після кожної покупки ви отримуєте смс, в якому міститься купон на знижку та вказано термін його дії. Діліться купоном з друзями, знайомими, на сторінках в соцмережах.

Під час оформлення замовлення кожний з тих, хто ще не куштував нашу каву, може використати купон в секції “Знижка” та отримати 100 гривень знижки.

За кожне(!) розраховане замовлення, в якому був використаний ваш купон, ви отримуєте +50 балів на бонусний рахунок.

Характеристики купону знижки:

Начисляем баллы за совет

А2. “Нараховуємо бали за пораду

Рекомендуйте нашу каву знайомим та друзям.

За кожного нового клієнта, який вказав при оформленні свого першого замовлення ваш мобільний номер в спеціальному полі, ми нарахуємо вам бали на бонусний рахунок.

Ви отримаєте рівно стільки ж балів, скільки й наш новий клієнт.

А3. “200 балів за відео-відгук

Якщо ви вже наш клієнт, зніміть відео-відгук з розповіддю про те, що для вас кава від Тіко-Чако. Завантажте відео на youtube, vimeo чи просто надішліть нам листом на електронну адресу info@tiko-chako.ua. В листі додатково вкажіть номер телефону. На цей номер на вдяку за відгук ми нарахуємо 200 бонусних балів на бонусний рахунок.

А4. “30 бонусів за фото-коментар

При повторному замовленні скористайтесь одноразовою акцією: розмістіть в обговоренні кавової суміші фото-коментар з нашою кавою та отримайте 30 бонусних балів на бонусний рахунок, які ви зможете використати на знижку або безплатне доставлення.

А5. “Безплатне доставлення

Бажаєте, щоб за доставлення вашого замовлення заплатили ми? Немає нічого простішого.

Спосіб 1. Придбайте дегустаційний набір (три різні суміші одразу, в будь-якій пропорції) і за доставлення пакунку замість вас заплатимо ми.

Спосіб 2. П'єте багато кави та вартість вашого замовлення вище 800 гривень? Ми просто зобов'язані заплатити за доставлення замість вас. Можете не сумніватись, що так і буде.

А6. “Привабливі ціни

Маєте багато друзів, знайомих, дружній колектив в офісі? Здійснюйте придбання гуртом або замовляйте доставлення в офіс за самими привабливими цінами.

А7. “Співпраця

Бажаєте дегустаційний набір безплатно? З радістю відправимо вам всі суміші на пробу, якщо ви — автор популярного сайту чи блогу та бажаєте написати рецензію на нашу продукцію. Ми обома руками за те, щоб все було чесно та правдиво, тому від нас не буде ані цензури ані навіть прохання показати статтю перед публікацією. Отримуєте каву, дегустуєте та пишете все як є. Якщо всі зірочки зійшлись над вами, пишіть листа на info@tiko-chako.ua з інформацією про себе та запитом дегустаційного набору.
Кавова компанія Тіко-Чако
+38 096 95-93-474, +38 097 973-18-47